Hobbywinkel De Effenaar uit Merksem wint etalagewedstrijd Belgerinkel
Naar aanleiding van de actie Met Belgerinkel naar de Winkel, werd er onder de deelnemende handelaars een etalagewedstrijd uitgeschreven. De zaak die zijn etalage het beste inrichtte in de thema's 'retro' en 'fietsen' maakte kans om een live-optreden in de winkel te winnen. Die eer valt hobbywinkel De Effenaar uit Merksem te beurt. Het optreden vindt nu zaterdag 2 juni om 14u plaats.
Met meer dan dubbel zoveel inzendingen als vorig jaar ging de strijd om de etalageprijs er hard aan toe. Een jury van afgevaardigden van UNIZO, CM en Bond Beter Leefmilieu koos de uiteindelijke winnaar.
De Effenaar is de hobbywinkel met een ruim aanbod aan trendy artikelen, gelegen op de Oude Barreellei 36 in Merksem. Uitbaatster Rita Schuerweghs verkoopt allerlei soorten verven, boetseermaterialen en inkten. Speciaal voor de campagne knapte zij een oude fiets op en plaatste die in de etalage.
Hobbywinkel De Effenaar uit Merksem mag nu zaterdag 2 juni live het retrobandje ‘The Valerie Solanas’ verwelkomen in zijn Belgerinkel etalage.
Alle fietsende klanten van Merksem zijn natuurlijk van harte welkom zaterdag om 14u in De Effenaar om dit retro-optreden bij te wonen. Bovendien maken aanwezigen kans om een fleurig fietsmandje te winnen.
UNIZO Antwerpen-Mechelen wenst De Effenaar van harte proficiat met deze mooie prijs!








"Niet tevreden, geld terug." Ziet u het al hangen in de wachtkamer van uw huisarts? Of bij de advocaat: "Vraag hier uw scheiding aan en procedeer gratis tegen uw luide buren." Geef toe, het wringt.Toch wil de regering Di Rupo de Wet op het Vrije Beroep afschaffen, en die vrije beroepen onder dezelfde wet plaatsen als commerciële beroepen. Protesteer mee met FVIB op www.meerdaneenklant.be