DvdK LB Regio
Slideshow
slideshow

Just Software haalt Music For Life op dinsdag 21 december naar Dilbeek!

Naar jaarlijkse gewoonte organiseert Studio Brussel eind december Music for Life. Dit jaar staan de inzamelacties in het teken van weeskinderen van ouders met aids. Het Studio Brussel-programma Music At Work gaat ook dit jaar ‘on the road’ voor Music For Life.
StuBru DJ Christophe Lambrecht zorgt bij verslogo_stubruchillende bedrijven voor een muzikale boost op de werkvloer.

Just Software nodigt iedereen uit om een kijkje te komen nemen in het Saviocentrum op 21/12 van 16u tot 20u. Inkom is gratis. Er wordt gezorgd voor een hapje en een drankje,en de opbrengst gaat volledig naar Music For Life.

Breng zelfgemaakte cake, taart of wafels mee en zorg zo samen met ons voor een groot dessertenbuffet. Ook deze opbrengst gaat naar Music For Life

Wat?
Een kort maar krachtig feestje t.v.v. Music For Life

Wanneer?
Dinsdag 21 december van 16u tot 20u

Waar?
Saviocentrum - Stationsstraat 275 - Dilbeek

meer info? neem contact op met tine.van.hoof@justsoftware.be

Just Software, dit jaar genomineerde voor KMO-laureaat Vlaams-Brabant, ontwikkelt en levert geïntegreerde softwareoplossingen voor het beheer van financiële en administratieve processen in de KMO. Hun aanpak is die van een KMO: resultaatgericht, prijsbewust en met gezond verstand. Consultancy is bij hen een middel, geen doel.

Meer info: www.justsoftware.be

Deze actie is een initiatief van Studio Brussel en Just Software, in samenwerking met www.dataprint.be,www.schafthuis.be,www.bakkerijvandessel.be en VALKO koffie

Print Content OnlyShare/Bookmark
Overzicht leden in uw regio
Laatste aanpassing: 04 februari 2011

Yools Webdesign in Brussel op maat van KMO's

lees meerYools bestormt de sector van KMO-webdesign met een concept dat de grenzen van klantenvriendelijkheid verlegt. Zelfstandigen worden bij Yools bediend aan lichtsnelheid, betalen faire prijzen en krijgen – uniek in de sector – een vrijblijvend eerste “live” ontwerp te zien van hun website zonder enige aankoopverplichting. Nadien kan de ondernemer zijn website makkelijk zelf aanpassen en uitbreiden.
Yools is opgericht vanuit de filosofie dat een hardwerkende zelfstandige lang genegeerd werd door de webdesign sector:
1. Ofwel probeert ze zelf een website in elkaar te steken met een van de gratis beschikbare tools. Een tijdrovende klus die zelden tot een professioneel resultaat leidt.
2. Ofwel doet ze beroep op een van de gevestigde webdesign studio's die gewoon zijn te werken voor grote bedrijven. Meestal een uiterst professioneel resultaat, tegen een prijs die bijna onbetaalbaar is voor een ondernemer.

lees meer..

 

Activiteitenkalender
Legende

 

Unizo Service Center

lees meerEen ondernemersvraag? Contacteer ons 24/24, 7/7

lees meer..

Steun de FVIB-actie voor de eigenheid van het vrije beroep op www.meerdaneenklant.be

lees meer"Niet tevreden, geld terug." Ziet u het al hangen in de wachtkamer van uw huisarts? Of bij de advocaat: "Vraag hier uw scheiding aan en procedeer gratis tegen uw luide buren." Geef toe, het wringt.Toch wil de regering Di Rupo de Wet op het Vrije Beroep afschaffen, en die vrije beroepen onder dezelfde wet plaatsen als commerciële beroepen. Protesteer mee met FVIB op www.meerdaneenklant.be

lees meer..

Belgacom http://www.electrabel.be KBC ADMB Zenito