Gisteren vond de tweede editie van MaasConnect plaats op de unieke locatie Warredal in Maaseik. Het netwerkevent, georganiseerd door UNIZO Maasland (UNIZO Dilsen-Stokkem, Kinrooi, Lanaken, Maasmechelen en Maaseik), mocht rekenen op een mooie opkomst van ongeveer 90 ondernemers uit de regio.

De avond ging van start met een warm onthaal met een drankje, waarbij de eerste informele contacten werden gelegd. Vervolgens zorgde Moira Blascetta voor een inspirerend welkomstwoord.

Aansluitend kregen de deelnemers een boeiende toelichting over de locatie en het concept van Warredal, waarna het interactieve gedeelte van de avond van start ging. Tijdens speeddates kregen ondernemers de kans om op korte tijd nieuwe contacten te leggen, ideeën uit te wisselen en mogelijke samenwerkingen te verkennen.

De avond werd afgesloten met een gezellig netwerkmoment, waar in een ontspannen sfeer verder kon worden nagepraat bij een hapje en een drankje.

Met deze geslaagde editie bevestigt MaasConnect opnieuw zijn rol als waardevol netwerkplatform voor ondernemers in het Maasland. UNIZO Maasland kijkt alvast uit naar een volgende editie.

Nuttig voor jou