Primal Dog Food mag voortaan het Handmade In Belgium (HIB)-label van UNIZO dragen voor zijn ambachtelijke assortiment Primal Dog Sport. Met dit kwaliteitslabel zet UNIZO Belgische makers in de kijker die lokaal produceren, vakmanschap centraal stellen en bewust kiezen voor kwaliteit boven massaproductie. Voor Primal Dog Food vormt Primal Dog Sport een belangrijk onderdeel van de onderneming en een sterke bevestiging van het vakmanschap dat achter elk product schuilgaat.

Waar Primal Dog Food vooral bekendstaat om hoogwaardige voeding voor honden, ontwikkelt en produceert het bedrijf onder de naam Primal Dog Sport ook een uitgebreid assortiment hondensportmateriaal voor zowel particulieren als professionals. Alle producten worden in eigen atelier ontworpen en vervaardigd. Het assortiment omvat onder meer harnassen, halsbanden, leibanden en andere accessoires. Daarnaast personaliseert het bedrijf tal van producten met eigen borduurwerk, zoals hoodies, petten, mutsen, patches met velcro en halsbanden. Die combinatie van eigen ontwikkeling, lokaal maatwerk en een hoogwaardige afwerking vormt de basis voor de erkenning met het Handmade In Belgium-label.

"Primal Dog Food bewijst met Primal Dog Sport dat Belgisch vakmanschap ook in een heel gespecialiseerde niche kan uitblinken", zegt Bart Lodewyckx, gedelegeerd bestuurder van UNIZO Limburg. "Achter elk product schuilt expertise, precisiewerk en een doorgedreven focus op kwaliteit. Het Handmade In Belgium-label is een erkenning voor ondernemers die zelf creëren, produceren en voortdurend investeren in hun ambacht. Dat maakt hen uniek en onderscheidend."

Het Handmade In Belgium-label is een kwaliteitslabel van UNIZO dat Belgische ondernemers bekroont die authentieke producten op kleine schaal en met vakmanschap vervaardigen. De producten moeten grotendeels met de hand worden gemaakt in België en voldoen aan strenge criteria rond kwaliteit, authenticiteit en lokale productie. 

Zo helpt het label consumenten bewust te kiezen voor producten van eigen bodem en geeft het ambachtelijke ondernemers extra zichtbaarheid.

"Primal Dog Sport is ontstaan vanuit onze eigen passie voor hondensport en de overtuiging dat materiaal perfect moet aansluiten bij de noden van hond én geleider. Daarom ontwikkelen en maken we alles zelf, met veel aandacht voor kwaliteit, duurzaamheid en afwerking. Dat we voor dit vakmanschap het Handmade In Belgium-label ontvangen, is een mooie erkenning voor het werk dat we elke dag met ons hele team leveren." Peter Opdenacker & Mieke Verleysen, zaakvoerders Primal Dog Food. Met het HIB-label krijgt dat lokale vakmanschap nu ook een officiële erkenning.”

Praktische informatie

Primal Dog Food
Emiel Van Dorenlaan 120 – 3600 Genk
Peter Opdenacker & Mieke Verleysen
0468/20 52 50

www.primaldogfood.be

www.handmadeinbelgium.com/node/1243

Nuttig voor jou

Onze lokale partners