KORTEMARK - UNIZO Groot Kortemark pakt op 24 augustus uit met hun allereerst fiets-, zoek- en smultocht. Her en der in de gemeente kan je al hun kleurrijke spandoeken spotten, die iedereen uitnodigen om er een sportieve én smakelijke zondag van te maken. “UNIZO Groot Kortemark zit zeker en vast niet stil”, aldus co-voorzitter Ivan Kimpe. “Wij komen niet alleen op voor de belangen van de Kortemarkse ondernemers, we organiseren ook het Ondernemerscafé, de eindejaarsactie Kortemark Twinkelt en onze Eat, Meet & Drink.”

Voor jong en oud

“Voor de eerste keer organiseert UNIZO Groot Kortemark een fiets-, zoek- en smultocht. Zowel jong en oud kan hieraan deelnemen. We hebben een mooie fietsroute van 36 km uitgestippeld doorheen de verschillende Kortemarkse deelgemeentes. De kleinere of mindergeoefende fietser mag zich zeker niet laten afschrikken, want daar hielden we rekening mee door een route van 25 km te voorzien, en die is best te doen. We hebben de routes met enkelen van het bestuur uitgetest. Doorheen de tocht zijn er een vijftal sneukelstops voorzien. De laatste is eigenlijk veel meer dan sneukelen alleen, aangezien we onze fietsers laten genieten van een verzorgde barbecue op een plek waar de allerkleinsten kunnen genieten van springkastelen en klimtorens.”

Pechdienst

“We houden het onderweg niet bij fietsen alleen, want de deelnemers krijgen een pak opdrachten en vraagstukken voorgeschoteld. Als ze die kunnen oplossen, maken ze kans op een mooie prijs. Starten doen we op 24 augustus aan de ingang van het Brouwersplein op de Markt, en dit tussen 10.30 en 11.30 uur. Deelnemen kost slechts 25 euro, terwijl kinderen 15 euro betalen. Aangezien het een fietstocht betreft, zijn we op alles voorzien, want er is die dag ook een pechdienst aanwezig om te depanneren in geval van nood. Vooraf inschrijven doe je via mail naar lov.kortemark@unizo.be, maar je kan ook kaarten kopen bij Lingerie Blush, Huis Sinaeve, Medische Pedicure Sarah Declerck, Beautique Bastoen, Carrefour, De Zoeten Inval, Rojo, Krumbl en El Florido. We hopen op mooi weer en op een massale opkomst”, besluit Ivan. (JDK)(Bron: KW)

Nuttig voor jou