UNIZO Volgt Op – Ondernemersbelangen in Lummen op de radar!

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 2024 brachten we als UNIZO Lummen enkele duidelijke ondernemersprioriteiten naar voren. Ondertussen is de nieuwe legislatuur enkele maanden van start gegaan, en was het tijd voor een eerste check-in.

Onder de noemer ‘UNIZO Volgt Op’ hadden we een constructief en boeiend overleg met burgemeester Wouters en schepen Moors.

We gingen dieper in op de noden, kansen én toekomst van het lokaal ondernemerschap in Lummen voor de komende 6 jaar.

“Er is duidelijk luisterbereidheid vanuit het gemeentebestuur, en dat waarderen we enorm,” klonk het bij de bestuursleden van UNIZO Lummen.

We kijken met vertrouwen uit naar een duurzame samenwerking en blijven ons inzetten voor een sterk ondernemersklimaat in onze gemeente.

Nuttig voor jou