Ondernemersontbijt
Dag van de Ondernemer
Op vrijdag 20 november is het onze taak om je te bedanken voor je ondernemerschap en willen we jou in de bloemetjes zetten! Of zeggen we beter, in de koffiekoeken?
Gemeente Wetteren slaat met UNIZO Wetteren de handen in elkaar om de Dag van de Ondernemer niet onopgemerkt voorbij te laten gaan. We voorzien een lekker (netwerk)ontbijt en willen zo samen met jullie de dag optimaal starten.
Je bent welkom tussen 7u00 en 9u00 op de 2de verdieping van het gemeentehuis, Rode Heuvel 1. Parkeren is mogelijk in parking Scheldekaai en is gratis tussen bovengenoemde uren.
Zet je firma/zaak/praktijk in de schijnwerpers: stuur ons vóór 13 november 1 powerpoint-pagina en wij zorgen ervoor dat deze getoond wordt tijdens het ontbijt. U mag deze bezorgen aan bart@janssensarchitecten.be
Ter info: Dit is uiteraard een gratis ontbijt voor élke Wetterse ondernemer. Deel deze uitnodiging gerust met collega-ondernemers uit Wetteren die dit bericht niet zouden ontvangen hebben.
Deelnemen is gratis, inschrijven verplicht. Schrijf je vóór 13 november.
