Zin in een namiddag vol sport, sfeer en waardevolle ontmoetingen? Kom dan op vrijdag 12 juni naar Padel & Paella.
 

Vanaf 15u verwelkomen we je op het padelterrein voor een sportieve start van de namiddag. Of je nu nieuwsgierig bent om het spel te ontdekken via een initiatieles, of liever meteen zelf het terrein op gaat: er is ruimte voor elk niveau.

 

Vanaf 17u schakelen we over naar een gezellige afterwork. Netwerk in een ontspannen setting en geniet van een heerlijke, versbereide paella. UNIZO-leden worden bovendien extra in de watten gelegd met een gratis drankje.
 

Dankzij de mooie samenwerking tussen UNIZO Asse en Bola Padel kunnen we dit event aanbieden aan een aantrekkelijke prijs, met dezelfde hoogwaardige beleving.
 

Programma:

🎾15u00 – Start padel(initiatie)
🍹 17u00 – Start afterwork (ook mogelijk om vanaf dan aan te sluiten)

🥘 17u30 – Genieten van heerlijke paella

🤝 Netwerken in een ontspannen sfeer
 

Mis deze unieke combinatie van sport en netwerken niet en schrijf je snel in, de plaatsen zijn beperkt. 

We kijken ernaar uit je te verwelkomen!