Dag van de Ondernemer op een vrijdag, dat vraagt om een feestelijke afterwork! 

 

We nodigen je uit in het gloednieuwe Gerard Bronnen op de Vesten, wat één van de mooiste locaties van Geraardsbergen is. Daar heffen we samen het glas en laten de laatste stress van de werkweek van ons afglijden.

 

Een lokale DJ brengt er alvast de sfeer in van zwoele lounge tot zomerse beats. De streetfood van het Fornuis aan Huis zorgt voor culinair genot. Ook aan de vegetariërs onder ons is gedacht. 

 

We vieren samen geboekte successen , we delen bezorgdheden en vertellen honderduit over de overwinningen na diepe waters te hebben doorzwommen. We inspireren elkaar en worden herinnerend waarom we precies de stap naar ondernemen hebben gezet. En bovenal we kijken samen vooruit naar de toekomst. Deze avond zet jij alweer stappen in de richting van jouw volgend succes. 

 

Kortom kom gewoon samen genieten en het leven vieren!

 

Prijs inclusief drank en eten.