21 mei 2025
Genomineerden Genker Ondernemer Award 2025 bekendgemaakt!
Op dinsdag 20 mei werden de drie genomineerden van de Genker Ondernemer Award 2025 bekendgemaakt tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Vanessa Morina van Tru Global Solutions (winnares Genker Ondernemer Award 2024). De Genker Ondernemer Award bekroont jaarlijks een Genkse ondernemer die uitblinkt in ondernemerszin, toewijding, innovatie en lokale verankering.
Voor deze zesde editie selecteerde de jury drie sterke genomineerden die elk op hun eigen manier het lokale ondernemerschap in Genk in de kijker zetten:
- Frank Rombouts, zaakvoerder van RoyalCrown, een gevestigde waarde in de wereld van keuken- en interieurbouwers. Royal Crown is een netwerk van zelfstandige keuken- en interieurbouwers die samenwerken om Belgisch maatwerk te promoten. Het netwerk bestaat intussen 25 jaar en is toonaangevend in de sector.
- Jan Raedschelders en Kim Smeets van Blabloom, de duurzame baby- en kinderwinkel die uitgroeide tot een toonaangevende webshop met een duidelijke missie: gezonde en ecologische keuzes toegankelijk maken voor jonge gezinnen. Jan en Kim openden recent een conceptstore op de Hasseltweg in Genk.
- Tim Vos, bezieler van Wijn Robijn, maakte in korte tijd naam en faam met Robijn Wine & Dine en Ruby Wijnbar, Bites & Specialty Coffee als culinaire hotspots in Genk. Tims passie voor gastronomie en gastbeleving vormt de kern van zijn succesverhaal.
De Genker Ondernemer Award is een initiatief van UNIZO Genk. De winnaar wordt in het najaar van 2025 bekendgemaakt tijdens een spetterende awardshow. Zin om erbij te zijn? Hou dan zeker onze socials in de gaten en schrijf je in!
