Jaarlijks gaan er via UNIZO 10 leden stage lopen in het Vlaams Parlement. Ze vormen een duo met een parlementair en volgen debatten mee, krijgen een blik achter de schermen en kunnen in gesprek gaan. Een heel leerrijk parcours voor alle deelnemers.
Op Dag van de Ondernemer brengt de parlementair een bezoek op het bedrijf van zijn/haar pete-/metekind.
Provincie Antwerpen Provincie Limburg
Provincie Oost-Vlaanderen Provincie Vlaams-Brabant
Provincie West-Vlaanderen Brussels Gewest
Lieven, eigenaar Air to Air
Je mag niet bang zijn om risico's te nemen. Is dat zot zijn? Het is soms een dunne lijn.
Maurice, eigenaar Ardennes-Coticule
Elke dag 5u rijden naar zijn steengroeve om de leveringen vrij te stellen, dat is wel wat zot ja.
Koen, eigenaar Studiebureau Jonckheere
Ondernemers zijn ook mensen, mensen vergeten dit wel eens. Dit menselijke aspect is iets om te belichten via de Dag van de Ondernemer
Doe zeker mee aan de Week van de Brusselse Ondernemer. Dit gaat door van 19 tot 26 november.
Heel wat gratis activiteiten en workshops om bij te leren, advies in te winnen over heel wat onderwerpen over het ondernemerschap in Brussel en collega-ondernemers te ontmoeten.
Ontdek hier alles over de feestweek in Brussel
Partnership met VLAIO: Samen voor sterk, ambitieus ondernemen
Vlaanderen mag best wat ambitieuzer zijn als het aankomt op ondernemerschap. We hebben nood aan meer starters, meer blijvers en meer groeiers. Daarom wil Agentschap Innoveren & Ondernemen (VLAIO) projecten op stapel zetten die ondernemers aanzetten tot, ondersteunen of begeleiden bij het ondernemen. Met de VLAIO partners bundelen we onze krachten en middelen. UNIZO maakt deel uit van een netwerk van initiatieven waar ondernemers gebruik van kunnen maken. Samen voor #sterkondernemen.
Indien u intekent op onze activiteiten, verwerken wij de gegevens die nodig zijn voor het uitvoeren van deze overeenkomst. Indien het gaat om gesubsidieerde activiteiten kan in bepaalde gevallen om gevoelige informatie worden gevraagd, en kunnen bepaalde gegevens worden doorgegeven aan de overheid in het kader van onze rapporteringsverplichtingen. Andere gegevens kunnen doorgegeven worden aan partners. Wil u weten op welke manier wij uw gegevens concreet verwerken, raadpleeg onze privacyverklaring of stel uw vraag aan privacy@unizo.be.